Матеріально-технічна база Навчально-практичного центру деревообробного спрямування

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 925 «Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти» з метою реалізації завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти, упровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, поширення інноваційних виробничих технологій для облаштування Навчально-практичного центру будівельного спрямування (поточний ремонт, придбання обладнання, інструментів та дидактичних матеріалів) було використано кошти з двох джерел фінансування:
– державний бюджет – 1 272 310 грн,
– спецфонд – 325 562 грн.

Кабінет спецдисциплін

Педагогічним колективом проводиться цілеспрямована робота з удосконалення та оновлення наукового потенціалу за відповідними профілями підготовки на необхідному освітньому та кваліфікаційному рівні відповідно до державних вимог та стандартів, формування особистості, здатної до постійного оновлення знань, професійної мобільності та швидкої адаптації молоді на виробництві в умовах ринкової економіки.
Сьогодення вимагає впровадження інноваційних підходів до здійснення освітнього процесу, орієнтованого на практику в системі професійної освіти.
З метою забезпечення інформатизації і комп’ютеризації процесу професійного навчання і набуття умінь та навичок роботи у системі PRO100, Auto CAD, Solid Works, Компас-графік обладнано сучасний кабінет спеціальних дисциплін з підключенням до мережі «Internet».

З метою підвищення якості надання освітніх послуг у галузі деревообробки з урахуванням вимог сучасного виробництва для Навчально-практичного центру модернізовані дві навчально-виробничі майстерні. Використання сучасного обладнання забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців з високим професійним рівнем мобільності та максимальними умовами для розкриття талантів і творчого потенціалу робітників, забезпечить підняття престижу професії.

Підвищення рівня професійної компетентності майстрів виробничого навчання, впровадження новітніх виробничих технологій збільшить перелік платних послуг навчально-виробничих майстерень з виконання калібрувально-шліфувальних та крайколичкувальних операцій.

Комфортний освітній простір із сучасним обладнанням для удосконалення та розширення практичних знань, умінь, навичок здобувачів освіти деревообробного спрямування покращить ефективність співпраці з роботодавцями області. Забезпечення працевлаштування випускників, швидка адаптація до роботи на виробництві, підготовка до відкриття власної справи, підприємницької діяльності дозволить збільшити доходи регіону.