Сучасний підхід до формування комплексно-методичного забезпечення професії

05.03.2017
43

    28 лютого 2017 року педагоги навчального закладу взяли участь у засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій швейного виробництва на тему «Використання електронних навчально-методичних комплексів, як складова якісної професійної підготовки учнів з професій швейного профілю», яке відбулося у режимі он-лайн.

   Майстер виробничого навчання Щербан О.В. та викладач спецдисциплін Басараб О.Є поділилися досвідом проведення системної роботи з розробки електронного навчально-методичного комплексу з професії: швачка, оператор швацького устаткування.

 

   Безперечно те, що важливим аспектом у створенні якісного комплексно-методичного забезпечення з професій є можливість використовувати кращі методичні надбання з професійної підготовки учнів та застосовувати новітні інноваційні підходи у викладанні предметів.
   Педагогічні працівники центру при створенні електронної бази напрацювань ставлять перед собою основну мету: електронний комплекс повинен бути практичним і простим у використанні та постійно поповнюватися. 
   Практика показала, що у процесі цієї роботи викладач спецдисциплін та майстер виробничого навчання постійно підвищують свою фахову компетентність, майстерність організації та проведення уроків, систематизують свої напрацювання та покращують рівень комп’ютерної грамотності.
    Учасники заходу також обговорили організацію та проведення обласної олімпіади серед учнів ПТНЗ з предмета технологія виготовлення швейних виробів.